Trigger

Myjnie samochodowe

Myjnia automatyczna

Staramy się aby mycie samochodów w naszej myjni automatycznej było jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla lakierów samochodowych. Dlatego też, cały proces podzieliliśmy na dwa etapy.

Mycie wstępne (ręczne), które ma na celu usunięcie wszelkich zabrudzeń takich jak: piasek, pył, zabrudzenia felg i nadkoli. Te zabrudzenia podczas mycia szczotkami automatycznymi mogą powodować pojawienie się zarysowań na lakierze. Na pierwszy etap - wstępny - składają się takie czynności jak: spryskanie felg odpowiednim płynem czyszczącym, mycie wstępne myjką ciśnieniową, napianowanie pojazdu, spłukanie piany. Po zakończeniu tego etapu pojazd jest przygotowany do bezpiecznego mycia w myjni automatycznej

Mycie automatyczne, które dzieli się na etapy: namoczenie i napianowanie pojazdu, szczotkowanie, płukanie, woskowanie i suszenie.

Myjnia ręczna

Zapraszamy do skorzystania z naszej myjni ręcznej, gdzie mogą Państwo sami zadbać o swoje pojazdy. Myjnia ręczna pozwala na skorzystanie z następujących programów: mycie wstępne myjką ciśnieniową, napianowanie pojazdu, spłukanie piany, nałożenie warstwy ochronnej w postaci wosku.

Stała promocja

W ramach promocji naszej stacji paliw po zatankowanych 200-tu litrach paliwa można skorzystać z promocyjnego mycia pojazdu w naszej myjni - za symboliczna złotówkę.

Po umyciu samochodu można także skorzystać z odkurzacza oraz uzupełnić płyn do spryskiwaczy którego można nalać dowolną ilość z automatu, a także sprawdzić i uzupełnić poziom ciśnienia w kołach.

Zapraszamy do odwiedzenia tej myjni - zadowoli ona nawet najbardziej wybrednego i wymagającego Klienta.