Trigger

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

W naszej stacji kontroli pojazdów zatrudniamy wyłącznie specjalistów w swojej dziedzinie. Służą oni Państwu swoją wiedzą i pomocą w sprawach technicznych związanych z przeglądami rejestracyjnymi i kontrolą pojazdów. Nasza stacja w Sokołowie Podlaskim wyposażona jest w wysokiej klasy urządzenia kontrolne firmy MAHA. Jest to nowoczesny sprzęt (ścieżki diagnostyczne firmy MAHA), który pozwala wykonywać nam bardzo dokładną diagnostykę samochodu. Doświadczeni pracownicy naszej stacji są gwarancją profesjonalnej kontroli i przeglądu pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do naszej stacji, jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i sympatię. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Państwem. To właśnie dla Was stale zdobywamy wiedzę i doskonalimy się tak, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie, e-mailem lub osobiście w Sokołowie Podlaskim.

Wykonujemy badania:
  • samochody osobowe, TIR, autobusy, ciągniki rolnicze
  • przyczepy, motocykle, samochody zasilane gazem
  • pojazdy importowane indywidualnie
  • wybijanie numeru nadwozia
  • tabliczki zastępcze, przyczepy typu "SAM"
  • badania do VAT-u (zaświadczenia)

Tachografy cyfrowe i analogowe

Dokonujemy naprawy i instalacji tachografów samochodowych (analogowych i cyfrowych)

Na czas wykonywania kontroli i pomiarów zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego baru, gdzie mogą Państwo napić się kawy, herbaty lub skorzystać z posiłków i w miłej atmosferze zaczekać na zakończenie prac naszych specjalistów.