Trigger

Sprzedaż i serwis opon

Wymiana opon

Każdy z kierowców wie, jak ważne jest bezpieczeństwo jazdy i jak bardzo zależy ono od stanu i jakości opon. W zależności od warunków jazdy każdy pojazd powinien być zaopatrzony w odpowiednie ogumienie. W takim przypadku nie można zapominać, ani oszczędzać na wymianach sezonowych opon. Firma DarGAZ oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, a wśród nich: sprzedaż, wymianę i serwis opon samochodowych .

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy podczas sezonowej wymiany opon.

Umów się na wymianę opon!
+48 25 787 73 23

Oferta wymiany opon dla flot

Naszą ofertę wymiany opon kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm posiadających floty samochodów osobowych i dostawczych. Przy flotowych - sezonowych - wymianach opon oferujemy preferencyjne warunki jeśli idzie o dostęp do stanowisk wymiany opon jak i negocjację kosztów wymiany opon.

Sprzedaż opon

W ramach serwisu opon prowadzimy również sprzedaż opon wybranych marek i modeli. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić do naszego warsztatu wybraną przez niego oponę i zamontować ją. Sprzedaż opon w naszym warsztacie obejmuje asortyment :

  • opony do samochodów osobowych
  • opony do samochodów dostawczych

Serwis opon

Oprócz sprzedaży opon zajmujemy się również ich serwisowaniem. Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonania następujących usług:

  • pompowanie kół azotem
  • wulkanizację
  • montaż, demontaż opon
  • komputerowe wyważanie kół

Nasz serwis opon mieści się w Sokołowie Podlaskim przy ulicy Węgorowskiej 12. Zapraszamy wszystkich kierowców do skorzystania z naszych usług.

Na czas wykonywania usług serwisowych zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego baru, gdzie mogą Państwo napić się kawy, herbaty lub skorzystać z posiłków i w miłej atmosferze zaczekać na zakończenie prac naszych specjalistów.