Trigger

Bar (obiady domowe na dowóz)

Niespodziewany głód zastał Cię w podroży? Nieoczekiwani goście wpadają z wizytą? Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu przyjęcia? A może po prostu lubisz domowe jedzenie?

Nasz bar jest rozwiązaniem na każde z powyższych pytań. Dania przygotowywane są codziennie ze świeżych surowców, według domowych receptur. Tym, którzy nie mogą do nas dojechać dowieziemy obiad pod wskazany adres.

Oprócz tradycyjnych domowych dań obiadowych i takich pozycji jak: kotlet schabowy, kotlet mielony sałatki czy pierogi ruskie polecamy również  dania na szybko - "fast food" -  kebab, zapiekanki, hot-dog'i,   hamburgery. Dbamy o to, aby zróżnicować menu chociażby przez przygotowanie "dania dnia" w promocyjnej cenie.
Oferta naszego baru kierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Jeśli chcą Państwo zorganizować poczęstunek podczas jakiejś uroczystości, a nie macie warunków na przygotowanie go zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dowozu posilków.

DOMOWE OBIADY NA DOWÓZ
662 815 913

Ze względu na usytuowanie naszego baru (wlot do Sokolowa od strony Warszawy) jest on łatwy do znalezienia dla osób przyjezdnych. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszego baru jako miejsce spotkań biznesowych, czy też towarzyskich.